Salónek
Bílý Mlýn
Liberec

Salónek pro 28 lidí je umístěn v prvním patře objektu s třemi prosklenými stěnami. Z oken je výhleded na přehradu a přírodu v okolí. Samostatný vchod a sociální zázemí zajistí nerušenou oslavu nebo školení. Technicky je salónek zařízen projektorem s plátnem, televizí s připojením na PC a Wi-Fi. Uspořádání stolů a židlí připravíme dle potřeby Vaší akce.

Školení

Přirozeným světlem prostoupený školící prostor vybavený prezentační technikou. Velká LCD televize s připojením na PC, projektor s plátnem, mikrofon s zesilovačem. Připravíme Vám lehké občerstvení pro nerušenou prezentaci.

Svatby

Krásný prostor pro Váš nejdůležitější den. Ideální prostor pro menší svatbu. Okolí a letní terasa je vhodná pro pořízení fotek na památku. Krátká procházka kolem přehrady Vám umožní mít chvilku soukromí. Připravíme Vám svatební hostinu snů i se servisem.

Firemní večírky

Reprezentativní prostor pro brainstorming, teambuilding i firemní zábavu. Vlastní vchod a prostorné parkoviště. Rychlý a diskrétní servis zajistí pohoštění i občerstvení do pozdních nočních hodin. Taxi a odvoz auta až k Vám domů zajistíme.

Narozeniny

Oslavte narozeniny v důstojném prostředí s plnohodnotnou obsluhou bez rušivých vlivů. Zajistíme Vám výzdobu i uspořádání stolů dle počtu hostů. Dostupnosti MHD (linka 15, 29) a centra města (terminál Fügnerova).

Slova zákazníků mluví za nás

Lucie Klikarová        červenec 2020 

Chceme se podělit o zkušenost v restauraci Bílý Mlýn v Liberci. 🙂
( svatební hostina v salónku )

Prostředí restaurace, penziónu a salónku je nádherné, čisté, útulné. Hosti se cítily v restauraci ( v salónku ) jako doma. A o to nám šlo 🙂

Personál byl na špičkové úrovni, hezky se o nás starali!! Jídlo jsme měli formou 3-chodového menu – Předkrm ( Domácí paštika – z jídelního lístku ), Polévka ( Hovězí vývar s játrovými knedlíčky ) a Hlavní jídlo ( Svíčková s karlovarským knedlíkem ). Jídlo bylo výborné, teplé, hosti chválily. Navečer jsme se domluvily na občerstvení formou švédských stolů – Ovocný talíř, Zeleninový talíř ( s grilovanou zeleninou ) a sýrový/šunkový talíř. Vše se hned snědlo, hosti též chválily. Vše bylo čerstvé a chutné.

Zůstali jsme přes noc v penziónu – pokoj byl veliký, čistý, voňavý, útulný.

Snídaně byla veliká ( bohatá ), moc chutná !! 🙂

Místo na náš krásný den jsme hledali dlouho ( původní svatbu jsme museli zrušit kvůli Covidu ). Hledali jsme místo, kde je ticho a útulno. Restaurace má i dětský hřiště ( veliká záchrana !! 😀 ) a je kousek od Liberecké přehrady. Takže hosti se mohly jít krásně projít. 🙂 Žádný hluk od aut tam není, ačkoliv je restaurace u hlavní silnice. 🙂 V restauraci jsme byli před několika lety na obědě a tudíž jsme věděli, do čeho jdeme – neměli jsme žádný strach, jak vše dopadne. A i tak se stalo. 🙂

Finančně jsme nic neřešily, ale chápeme že každý má jiné finanční možnosti. Tímto bychom rádi napsali, že ačkoliv je Restaurace/ Penzión na vyšší úrovni, tak cenově to jde s panem majitelem vždy domluvit a nemusíte se ničeho bát. 🙂 Cena odpovídá kvalitě personálu, kuchyni 🙂

Jestli budete hledat místo hostiny na Váš svatební den, tak tady nešlápnete vedle !! 🙂 Opravdu můžeme jen a jen doporučit.

Tímto by jsme chtěli moc poděkovat panu majiteli za skvělou domluvu ! ( pan majitel je moc příjemný a ochotný ) a veliké díky celému personálu, který se o nás staral !! 🙂
Rádi se zastavíme k Vám do restaurace na skvělý oběd / skvělou večeři 🙂 Veliké díky ještě jednou!! 🙂

Menu