Salónek
Bílý Mlýn
Liberec

Salónek pro 28 lidí je umístěn v prvním patře objektu s třemi prosklenými stěnami. Z oken je výhleded na přehradu a přírodu v okolí. Samostatný vchod a sociální zázemí zajistí nerušenou oslavu nebo školení. Technicky je salónek zařízen projektorem s plátnem, televizí s připojením na PC a Wi-Fi. Uspořádání stolů a židlí připravíme dle potřeby Vaší akce.

Školení

Přirozeným světlem prostoupený školící prostor vybavený prezentační technikou. Velká LCD televize s připojením na PC, projektor s plátnem, mikrofon s zesilovačem. Připravíme Vám lehké občerstvení pro nerušenou prezentaci.

Svatby

Krásný prostor pro Váš nejdůležitější den. Ideální prostor pro menší svatbu. Okolí a letní terasa je vhodná pro pořízení fotek na památku. Krátká procházka kolem přehrady Vám umožní mít chvilku soukromí. Připravíme Vám svatební hostinu snů i se servisem.

Firemní večírky

Reprezentativní prostor pro brainstorming, teambuilding i firemní zábavu. Vlastní vchod a prostorné parkoviště. Rychlý a diskrétní servis zajistí pohoštění i občerstvení do pozdních nočních hodin. Taxi a odvoz auta až k Vám domů zajistíme.

Narozeniny

Oslavte narozeniny v důstojném prostředí s plnohodnotnou obsluhou bez rušivých vlivů. Zajistíme Vám výzdobu i uspořádání stolů dle počtu hostů. Dostupnosti MHD (linka 15, 29) a centra města (terminál Fügnerova).

Menu