Restaurace & Penzion

Bilý Mlýn

Liberec

Aquapark Centrum Babylon v Liberci – zažijte jízdu svého života

Aquapark, lunapark, wellness. Nejen to naleznete v Centru Babylon Liberec. Užijte si skvělý výlet s celou rodinou na jednom místě a odneste si skvělý zážitek.

Koupání v moři, bazénu, jezeře i rybníku. To jsou všechno aktivity, které má spousta lidí spojena s letními měsíci. K tomu, abyste se mohli vykoupat a užít si spoustu zábavy ve vodě, ale nemusíte čekat na léto. Stačí zamířit do Centra Babylon v Liberci, kde si užijete spoustu zábavy.

Adrenalinová jízda

Hlavním střediskem Centra Babylon je aquapark. Jakmile vejdete dovnitř, budete mít pocit, že jste se přenesli do zcela nového světa. Vnitřní stěny jsou totiž zdobeny velkoformátovými malbami. Celá budova je pak laděna ve stylu 19. století. Uvnitř se tedy pojí moderní technologie s krásnou, historickou architekturou.

Největším lákadlem celého aquaparku je jízda adrenalinovým trychtýřem. Jedná se o vylepšený tobogán, který si užijí jen ti nejodvážnější. Pokud vás adrenalin neláká, nechte se unášet divokou řekou, nebo absolvujte Tarzanovu stezku. To vše v příjemně teplé vodě.

Hurá do sauny

Plavání a jízdu na tobogánu můžete na chvíli odložit a vydat do Saunového světa. Jde o velice dobře vybavenou zónu s lehátky, posezením a také řadou saun. Těšit se můžete na:

  • finskou saunu,

  • infrasaunu,

  • tureckou parní lázeň,

  • velký ochlazovací bazén,

  • sprchy a relaxační zónu.

Než ale do sauny vyrazíte, myslete na svůj zdravotní stav. Sauna je vhodná pouze pro zdravého člověka. Pokud tedy máte nějaké zdravotní komplikace, nejprve se poraďte s lékařem. Obsluha vás samozřejmě kontrolovat nebude, i přesto je důležité znát své limity a jít jen tam, kam vám to zdraví dovolí.

Pokud jste ale zdravotně způsobilí a můžete saunu navštívit, pak se těšte na celou řadu zdravotních benefitů. Saunování totiž blahodárně působí na pokožku, kterou zpevňuje a uzdravuje. Zvýšíte také odolnost svého imunitního systému a uvolníte unavené a ztuhlé svaly.

Relaxace u masáží

Součástí aquaparku je i masážní centrum. Kromě rehabilitací si tu užijete sportovní, regenerační a relaxační masáže. Zájemci o další služby pak mohou využít kondičních a zdravotních cvičení, liposukce nebo výživového poradenství.

Nabídku aquaparku pak uzavírá Laser show. Přehlídka probíhá v prostorách s napuštěným bazénem, který utváří tu správnou atmosféru. S Laser show vás čeká unikátní představení plné barev a animací. K dispozici jsou dopolední a večerní představení. Dopolední se hodí především pro malé děti, zatímco ty večerní pro dospělé. Mají totiž dramatický nádech.

Zábava v lunaparku

Nechce se vám do vody? Nebojte, i pro vás má Centrum Babylon něco přichystaného. Vyrazte do lunaparku, který vás zabaví v jakékoliv roční období. Hlavní předlohou k vytvoření lunaparku byla pouť. Jakmile vejdete dovnitř, ihned na vás dýchne pouťová atmosféra.

Areál se rozkládá na velké ploše o rozloze 3 000 metrů čtverečních. Právě tady najdete atrakce jako vláček s kačenkami, řetízkový kolotoč, prolézačky, houpačky i trampolínu. Na nich se pobaví zejména ti nejmenší. Pro malé i velké návštěvníky je určen autodrom.

Na odvážlivce tu čeká simulátor divokého býka Torro. Pokud vás tedy vždycky zajímalo, jak těžké je udržet se na rozzuřeném býkovi, v lunaparku Babylon to můžete zjistit. Podobný adrenalin zažijete i při šplhání horolezeckých stěn.

Že je klasický golf nuda? Tak to vyzkoušejte Indoor adventure golf. Na první pohled vás zaujme originální zpracování. Samotná hra pak kombinuje klasický golf s minigolfem. Pravidla jsou stejná, hřiště je ale zmenšené. Užijí si tu tedy nejen profesionálové, ale i naprostí začátečníci.

Z každého výletu si musíte odnést dokonalý zážitek. Pokud tedy zamíříte do lunaparku a rozhodnete si zahrát golf, za 20 Kč dostanete upomínkový míček. Ten vám bude připomínat hodiny zábavy strávené právě v tomto lunaparku.

Procvičte svůj mozek

Aby váš mozek zůstal zdravý a funkční, musíte ho pravidelně namáhat. Zamiřte do iQPARKU, kde jej náležitě procvičíte. Uvnitř vás čeká pozoruhodný svět vědy a techniky. Jeho základním poznávacím znakem je interaktivita. Během návštěvy tedy zapojíte všechny své smysly.

Formou her a experimentů objevíte běžné i zdánlivě nevysvětlitelné jevy, které se dějí kolem nás. Svůj mozek můžete napálit v zrcadlovém bludišti, nebo si zahrát na moderátora předpovědi počasí. iQPARK nabízí doslova neomezené možnosti, jak zabavit nejen sebe, ale i vaše ratolesti.

Kromě optických klamů, her a zrcadlových bludišť na vás čekají expozice členěné do tematických okruhů. Poznejte lidské tělo a svoje prostředí. Podívejte se na to, jak vlastně fungují přírodní jevy. A odneste si z Centra Babylon i zajímavé poznatky, díky nimž uchvátíte svoje přátele.

Nejen bazén a pouť

Filmy v jiném světle uvidíte ve 4D kině. Stačí si nasadit speciální brýle a užívat si zcela nový zážitek. Kino je vybaveno dokonalým prostorovým zvukem, promítané filmy vás tedy dokonale vtáhnou do děje. Kino je otevřeno denně od 10:00 do 20:00.

V Babylonu si můžete užít i bowling, zajít na laser game nebo si vyzkoušet virtuální realitu. Sami, s kamarády i s rodinou se pak zvěčníte ve fotokoutku. Pozadí i další parametry fotografie si přizpůsobíte přesně podle vašich představ. Z Centra si tedy odnesete nejen skvělý zážitek, ale i naprosto dokonalé fotografie.

Podtrhněte svůj zážitek dokonalým jídlem

Zážitek z Centra Babylon ještě více podtrhnete návštěvou Liberecké restaurace Bílý Mlýn. Vaří tu totiž skvělá jídla z mezinárodní kuchyně, která budou chutnat vegetariánům i milovníkům masitých jídel. V nabídce naleznete šťavnaté steaky, čerstvé ryby, lehké saláty i asijské speciality. Menu se každý den mění. Pokud tedy přijdete na oběd několik dní po sobě, čeká vás vždy unikátní kulinářský zážitek.

Nezapomeňte navštívit naší restauraci
a penzion Bílý Mlýn

Restaurace

Dobře se najíte v Restauraci Bílý Mlýn Liberec u přehrady. Každý den nové menu z čerstvých surovin. Jazykově vybavený personál obslouží i celý autobus. Parkoviště zdarma u restaurace.

Zobrazit více ›

Penzion

Ubytovat se můžete v Penzionu Bílý Mlýn Liberec s kapacitou 16 lůžek v zeleni u přehrady. Ubytování zahrnuje parkování před okny i snídani. Vlastní koupelna, wi-fi a kabelová televize jsou samozřejmostí.

Zobrazit více ›

Salónek

Zázemí pro odpočinek Vašeho zájezdu nabídne Salónek Bílý Mlýn Liberec s vlastním vchodem a sociálním zázemím pro 28 hostů. Možnost obsluhy z restaurace personálem. Krásný výhled do zeleně.

Zobrazit více ›

Menu